Ozzy Osbourne jest w studiu nagraniowym. Planuje ruszyć w trasę w 2022 roku

/ 12 października, 2020


Choć Ozzy Osbourne ostatnich miesięcy nie może zaliczyć do udanych, legendarny wokalista Black Sabbath nie rezygnuje. Aktualną sytuację nakreśliła jego żona i menedżerka, Sharon.


Najpierw poważne problemy zdrowotne, a później pandemia COVID-19 sprawiły, że Ozzy Osbourne zmuszony został do odwołania trasy koncertowej „No More Tours II”. O ile sytuacja rynku eventów wciąż jest niepewna, o tyle nadal można tworzyć i to właśnie postanowił zrobić legendarny wokalista Black Sabbath.

W radiu Planet Rock pojawiła się żona i menedżerka Ozzy’ego Sharon – która najpierw mówiła o sytuacji w branży:

Wszyscy rezerwują na nowo trasy koncertowe na 2022 roku i znalezienie wolnego terminu jest niemalże niemożliwe. Agenci i zarządcy obiektów robią wszystko, żeby wszystko wróciło do normy. Myślę, że powrót zespołów na scenę to będzie wielkie, radosne wydarzenie.

Przeszła również do przyszłych planów Ozzy’ego:

Ozzy ma nowe terminy trasy koncertowej. Wróci do Wielkiej Brytanii w 2022 roku. Chcemy wrócić z tym do normy. Na razie skupiamy się na występach w telewizji i potrwa to aż do powrotu Ozzy’ego na scenę. Obecnie jest w studiu nagraniowym, gdzie przygotowuje nowy album. Pracujemy nad filmem o jego życiu, więc musi przygotować ścieżkę dźwiękową… Będę go zajmowała w ten sposób jeszcze jakiś czas.

O pracy nad  nowym albumem Ozzy mówił już wcześniej. Zdradził jedynie, że ponownie w studiu nagraniowym wspiera go producent Andrew Watt. Przypomnijmy, że ostatni album Księcia Ciemności zatytułowany „Ordinary Man” ukazał się w lutym tego roku.

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne”: KUP TERAZ!

KOMENTARZE

Przeczytaj także