Ozzy Osbourne już nie ruszy w trasę? Jego syn odpowiada

/ 15 listopada, 2023


Czy zobaczymy Ozzy’ego Osbourne’a jeszcze na trasie? Jego syn twierdzi, że Ozzy nie powiedział ostatniego słowa.


W ostatnich latach Ozzy Osbourne walczy o powrót na scenę. Problemy zdrowotne artysty, w tym operacje kręgosłupa oraz choroba Parkinsona uniemożliwiły mu koncerty, w tym zaplanowany na październik występ na festiwalu Power Trip.

Ozzy Osbourne jednak się nie poddaje. Wprawdzie już go pewnie nie zobaczymy na dużej trasie, ale możliwe, że wróci na scenę. Jego syn, Jack Osbourne, w wywiadzie dla „The Messenger” powiedział:

Nie sądzę, by Ozzy jeszcze kiedykolwiek ruszył w trasę. Ale celuje teraz w jednorazowe występy – na przykład festiwale czy inne okazjonalne okoliczności. Jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

We wrześniu 2023 roku Ozzy poinformował, że jego ostatnia operacja zakończyła się sukcesem i wyjawił swoje plany:

Dzięki Bogu przeszedłem już wszystkie operacje. Czuję się dobrze. Wszystko się przeciągało. Myślałem, że stanę na nogi kilka miesięcy temu. Nie mogłem się przyzwyczaić do tego, że ciągle coś było nie tak. Jeszcze nie mogę chodzić, ale już nie czuję bólu i operacja kręgosłupa się udała. Wracam do sił. Całkiem niedawno nagrałem dwie płyty, ale chcę nagrać jeszcze jeden album i wrócić na trasę. Zabieram się właśnie do pracy i będziemy nagrywać na początku przyszłego roku. Nie chcę się z nią spieszyć.

Ostatni album Ozzy’ego Osbourne’a ukazał się w 2022 roku pod tytułem „Patient Number 9”. Jego dwie najnowsze płyty wyprodukował Andrew Watt, z którym Ozzy chce też pracować przy kolejnej płycie.

Więcej o Ozzym i Black Sabbath znajdziesz w Wydaniu Specjalnym poświęconym zespołowi.

BLACK SABBATH I OZZY WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także