Ozzy Osbourne już w piątek opublikuje nowy utwór. Jego fragment trafił do sieci! [AUDIO]

/ 23 czerwca, 2022

W sieci pojawiła się fragment nowego utworu Ozzy’ego Osbourne’a.


Ozzy Osbourne wyda w piątek, 24 czerwca, nowy solowy singiel „Patient Number 9”. Teaser utworu, w którym gościnnie pojawia się gitarzysta Jeff Beck, znajdziecie poniżej.

Legendarny frontman Black Sabbath podzielił się informacją o nadchodzącym singlu we wpisie w mediach społecznościowych. Wraz z 20-sekundowym klipem zamieścił informację, że „nowa muzyka już w piątek” i dodał hashtag #PatientNumber9. Legendarny artysta i twórca komiksów Todd McFarlane jest również oznaczony we wpisie, co sugeruje, że McFarlane animował teledysk do piosenki.

W zeszłym roku Ozzy powiedział SiriusXM, że tekst utworu „Patient Number 9”, który napisał wspólnie z producentem Andrew Wattem, został zainspirowany jego relacjami z żoną i menedżerką, Sharon.

New Music Coming Friday! #PatientNumber9 Todd McFarlane

Posted by Ozzy Osbourne on Wednesday, June 22, 2022

Utwór „Patient Number 9” będzie stanowił pierwszą zapowiedź nowej solowej płyty Ozzy’ego Osbourne’a. Nie wiadomo póki co, kiedy ujrzy światło dzienne. Wiadomo natomiast, że pojawi się na niej wielu znakomitych gości – poza wspomnianym już Beckiem, również Robert Trujillo z Metalliki, Mike McCready z Pearl Jam, Josh Homme z Queens Of The Stone Age, Zakk Wylde, Tony Iommi, a także Eric Clapton.

TRZYPAK WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także