Ozzy Osbourne nie jest pewien, czy ruszy w trasę: Nie mogę chodzić

/ 13 grudnia, 2022


Ozzy Osbourne poinformował, że nadal ma problemy ze zdrowiem. Głównie z chodzeniem.


Na początku tego roku Ozzy Osbourne przeszedł poważną operację kręgosłupa. Miała mu ona pomóc odzyskać sprawność po wcześniejszych urazach. Operacja jednak nie poszła zgodnie z planem i Ozzy nadal ma problemy z chodzeniem.

W wywiadzie dla SiriusXM Ozzy przyznał, że nie jest pewien, czy będzie w stanie koncertować w przyszłym roku:

Jest to cholernie ciężkie, bo chcę grać. Chcę to robić. To przez tego jebanego chirurga. Z głową mam wszystko OK, z kreatywnością też OK i ze śpiewaniem, ale nie mogę dużo chodzić. Nawet nie potrafię wyrazić, jak cholernie frustrujące stało się życie. Niesamowite, jak długo możesz być zdrowy, a potem jedna głupia rzecz zjebie wszystko. Nigdy nie byłem tak długo chory.

Kilka miesięcy temu Ozzy opowiadał o operacji:

Operacja odcinka szyjnego kręgosłupa została spieprzona przez pierwszego lekarza. Musiałem poddać się kolejnym operacjom, żeby to naprawić. A gdy dobierają się do twojego kręgosłupa, przecinają nerwy zajmuje więc trochę czasu zanim zaczną one reagować. Powoli dochodzę do siebie. Chorowanie źle mi wychodzi i trwa to dla mnie zbyt długo. Jestem zdeterminowany powrócić na scenę. Nie sądzę, bym był w stanie grać dziewięciomiesięczne trasy, ale nie znam swoich możliwości. Póki co moim celem jest powrót na scenę. To mi daje motywację. Tęsknię za publicznością. Za koncertami. Za moją ekipą. Za zespołem. Za wszystkim.

Cała historia Ozzy’ego Osbourne’a i Black Sabbath w jednym miejscu! Wydanie Specjalne poświęcone artyście teraz dostępne także w pakiecie.

TRZYPAK WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także