Ozzy Osbourne: Nie wiem, dlaczego wciąż żyję

/ 22 czerwca, 2020

Ozzy Osbourne w wywiadzie dla „Classic Rocka” poruszył temat przemijania i śmiertelności. Pomimo kłopotów ze zdrowiem wokalista przeżył wielu swoich kolegów.

Ozzy mówi:

Mam 71 lat, a wiele innych osób po drodze odeszło. Gary Moore był moim dobrym przyjacielem, piłem z Johnem Bonhamem, a picie go zabiło. Nie wiem, dlaczego jeszcze żyję. Nie robili nic gorszego ode mnie, a ja nie byłem lepszy od nich. Piliśmy to samo, imprezowaliśmy tak samo, robiliśmy te same rzeczy. Miałem szczęście, że nie udusiłem się wymiotami, jak Bon Scott. Był moim dobrym przyjacielem i wspaniałym piosenkarzem.

Ozzy Osbourne ostatnio przyznał, że czuje się lepiej po zeszłorocznych problemach zdrowotnych:

Jest dobrze. Dochodzę do siebie po operacji, którą przeszedłem w zeszłym roku. Nigdy tak długo nie siedziałem w domu. Mam się coraz lepiej. To powolny proces, ale powoli dochodzę do siebie.

Mimo trudnego roku Ozzy nie przestał pracować. Na początku 2020 roku ukazał się jego nowy album studyjny, zatytułowany „Ordinary Man”.

%%REKLAMA%%

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Przypominamy, że w sprzedaży jest ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” wciąż dostępne jest w sprzedaży. Znajdziecie je w Empikach oraz salonikach prasowych w całej Polsce, ale przede wszystkim na naszej stronie internetowej – wszędzie za 19,99 zł. Zakupy on-line to najbezpieczniejsza obecnie forma sprzedaży!

KUP TERAZ!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także