ZZ Top wchodzi do studia nagrać nową płytę

/ 22 czerwca, 2020

W wywiadzie dla „LiveSignin” Billy Gibbons wyjawił, że zespół ZZ Top zamierza zabrać się do pracy nad nowym albumem studyjnym.

Gibbons powiedział:

Przygotowujemy się do powrotu do studia i po pięciu dekadach od napisania pierwszej piosenki, może w końcu odniesiemy sukces. Nowa wersja książki „Rock + Roll Gearhead” dała nam energię do dłubania w studiu. Zostańcie przy nasłuchu i odezwiemy się, kiedy skończymy robotę.

Kilka miesięcy temu Gibbons przyznał, że chciałby nową płytę nagrać z Rickiem Rubinem:

Doszliśmy do momentu, w którym cała nasza trójka zgadza się, że lubi robić to, co robimy. Właśnie się zebraliśmy wypróbować nowe rzeczy. Dosłownie wczoraj rozmawiałem przez telefon z uznanym producentem, Rickiem Rubinem. Rick ma parę pomysłów, które dorzuci. Woli pracować na zachodnim wybrzeżu, więc pewnie będziemy działali gdzieś między Teksasem a Kalifornią.

Myślę, że zaczniemy w najbliższych miesiącach. Trochę jeszcze za wcześnie na oficjalne ogłoszenie, ale na pewno coś z tego będzie.

Dyskografię ZZ Top zamyka album „La Futura” z 2012 roku.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

UWAGA! Zamówione w przedsprzedaży egzemplarze wysyłać będziemy od 29 czerwca, a o kolejności decydować będzie data złożenia zamówienia.

rf | fot. Craig ONeal

KOMENTARZE

Przeczytaj także