Ozzy Osbourne odwołał wszystkie koncerty w 2019 roku. Kolejne problemy zdrowotne!

/ 4 kwietnia, 2019

Ozzy Osbourne trafił do szpitala w lutym 2019 roku po tym, jak musiał z powodu zmagań z grypą odwołać europejską trasę koncertową z Judas Priest. W dalszej kolejności odwołane zostały także koncerty w Australii i Azji. Stan zdrowia wokalisty okazał się bardziej zagrożony niż początkowo myślano.

Ozzy Osbourne: Mam szczęście, że jeszcze żyję

Ostatecznie miał dochodzić do siebie w domu, żeby zagrać zapowiedziane na następną część tego roku koncerty. Ozzy Osbourne niestety znów nie miał szczęścia – upadł w domu tak niefortunnie, że musiał poddać się kolejnej operacji, która odbyła się pod koniec marca. Nie poinformowano, co konkretnie stało się wokaliście, ale wiadomo, że odnowiła się stara kontuzja, co ostatecznie zmusiło go to do przełożenia wszystkich tegorocznych koncertów.

W opublikowanym na Facebooku oświadczeniu przeczytać możemy:

Nie wierzę, że muszę przełożyć kolejne koncerty. Słowa nie są w stanie wyrazić mojej frustracji, złości i przygnębienia, że nie będę w stanie koncertować. Jestem jednocześnie wdzięczny za wsparcie, które otrzymuję od mojej rodziny, zespołu, przyjaciół i fanów. To mnie napędza. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej… Na pewno wrócę do pełni sił… i wtedy dokończę trasę… I will be back!

Na razie podano daty przełożonych amerykańskich koncertów, ale Ozzy Osbourne ma również ogłosić daty występów w Europie, które odbędą się w 2020 roku.

%%REKLAMA%%

Wpis Ozzy'ego w oryginale:

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także