Ozzy Osbourne ponownie został dziadkiem

/ 6 lutego, 2018

Jack Osbourne i jego żona Lisa poinformowali na Instagramie, że 3 lutego 2018 roku urodziło się ich trzecie dziecko, córka Minnie Theodora Osbourne.

Foo Fighters z absurdalnym zakazem na koncercie

Minnie urodziła się o godzinie 5.57 nad ranem, waży 3,1 kilograma i mierzy 50 centymetrów. Minnie dołączyła w ten sposób do dwóch starszych córek Jacka i Lisy.

minnie osbourne

Siostra Jacka, Kelly Osbourne, napisała o małej Minnie:

Jest doskonała pod każdym względem. Oglądanie narodzin tego aniołka było czymś niezwykłym. Kocham was. #DumnaCiocia.

Dziadek Ozzy Osbourne wciąż nie ma zamiaru przejść na muzyczną emeryturę. Artysta planuje wprawdzie pożegnalną trasę koncertową, która ma trwać do 2020 roku. Szybko jednak zaznaczył, że nie oznacza to wcale, że kończy z występami scenicznymi – będzie od czasu do czasu grał pojedyncze koncerty. Zapytany więc, czy zamierza faktycznie przejść na emeryturę, powiedział w „US Weekly”, że to nie takie proste:

Nie przejdę na emeryturę do momentu, gdy nie wpakują mnie do sosnowego pudła. Właśnie ogłosiłem ostatnią trasę koncertową, ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek odszedł na dobre. Będę od czasu do czasu grał koncert, ale już nigdy nie wyruszę w takie tournée.

Wciąż nie wiadomo, czy Ozzy Osbourne opublikuje nowy album, ponieważ w kolejnych wypowiedziach sugeruje, że nie ma to większego sensu – głównie z przyczyn finansowo-marketingowych. Zaznaczał jednak, że ma już nieco premierowego materiału, więc w najgorszym wypadku będzie publikował utwory pojedynczo.

Ozzy Osbourne będzie główną gwiazdą tegorocznej edycji Impact Festival, która odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w Tauron Arenie Kraków.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także