Ozzy Osbourne trafił do szpitala, gdzie musiał poddać się operacji

/ 7 października, 2018

Na Facebooku Ozzy’ego Osbourne’a pojawiła się informacja dotycząca przeniesienia koncertu w kalifornijskim Mountain View z powodu problemów ze zdrowiem i zabiegu, któremu musiał poddać się wokalista:

Koncert Ozzy’ego, który miał odbyć się w sobotę 6 października w Mountain View zostaje przełożony z powodu choroby. Członek Rock and Roll Hall of Fame, zwycięzca Grammy, wokalista i autor tekstów jest leczony z powodu infekcji dłoni, która wymagała przeprowadzenia operacji. Ta odbyła się dziś rano (sobota, 6 października). Ozzy spędzi kilka dni w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles, gdzie będzie pod opieką lekarzy, którzy będą monitorowali jego stan.

W informacji poinformowano, że Ozzy Osbourne wróci na trasę „No More Tours 2” już we wtorek, 9 października.

Wpis w oryginale:

Niedawno wokalista pochwalił się kolejnym zdjęciem ze szpitala. Wygląda na to, że szybko wraca do formy:

Nie bawił się dobrze?

Ozzy Osbourne niedawno zakończył pożegnalną trasę koncertową z Black Sabbath – zespołem, w którym śpiewał przez całe lata 70., a do którego potem parokrotnie powracał. Pożegnalna trasa koncertowa zakończyła się w lutym 2017 roku w rodzinnym Birmingham.

Ozzy Osbourne przyznaje jednak, że śpiewanie w Black Sabbath nie sprawia mu takiej przyjemności, jak śpiewanie solo. W wywiadzie dla „The Inquirer” powiedział:

Nie bawiłem się dobrze. W Sabbath spędziłem dziewięć albo dziesięć lat, a poza zespołem ponad trzydzieści.

W zespole jestem tylko wokalistą. U siebie robię to, co chcę. Czułem, że nie są zadowoleni z tego, że jestem sobą. Ale kim innym, do cholery, miałbym być?

Tony Iommi przyznał nieco później, że nie ma pojęcia, co Ozzy miał na myśli. 

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także