Ozzy Osbourne ujawnił swój nowy wizerunek i fryzurę [FOTO]

/ 12 stycznia, 2021


Ozzy Osboune podzielił się nowym zdjęciem, które przedstawia jego nowy wizerunek.


W ostatnim roku Ozzy Osbourne nie pojawiał się często w mediach. Najpierw leczył infekcje, którym uległ oraz chorobę parkinsona, a potem musiał przestrzegać rygorystycznych warunków sanitarnych w związku z koronawirusem.

Teraz jednak ujawnił swoje nowe zdjęcie, zrobione dla magazynu „GQ”. Widzimy go na nim z krótszymi włosami przyprószonymi siwizną. Fani żywiołowo zareagowali na jego nowy wizerunek, dając temu wyraz w komentarzach na profilu Facebook i Instagram artysty.

Poniżej możecie zobaczyć jego zdjęcie.

Choć Ozzy nie udzielał się w mediach to nie znaczy, że rok 2020 spędził bezczynnie. W styczniu ukazała się jego nowa płyta, „Ordninary Man”, a już kilka miesięcy później rozpoczął pracę nad nowym albumem. Producent i gitarzysta Andy Watt wyjawił w rozmowie z magazynem „Guitar World”, że prace idą pełną parą:

Prace są zaawansowane, ale wiesz, COVID wszystko utrudnia. Codziennie przed pracą poddajemy się testom, a w studiu jestem tylko ja, Ozzy i realizator. Teraz wszystko więc zajmuje nieco dłużej. Niektóre z piosenek na płycie trwają po 8-9 minut i są szalone. Jestem tą płytą podekscytowany.

Więcej o Ozzym i Black Sabbath przeczytasz w Wydaniu Specjalnym, teraz dostępnym w specjalnym pakiecie.

5X WYDANIE SPECJALNE – TYLKO W SKLEPIE „TERAZ ROCK”

KOMENTARZE

Przeczytaj także