Riverside zdradza plany na 2021 rok. Będzie się działo!

/ 11 stycznia, 2021

Zespół Riverside, niezależnie od sytuacji związanej z pandemią, ma bardzo ambitne plany na obecny rok. Grupa opublikowała obszerne oświadczenie.


We wrześniu 2018 roku ukazał się siódmy studyjny album zespołu Riverside. Fani bez wątpienia z coraz większą niecierpliwością oczekują na ogłoszenia płynące od muzyków formacji. Ci w końcu postanowili przerwać milczenie i poinformowali, co przyniesie nam rozpoczęty właśnie 2021 rok.

Okazuje się, że w najbliższych miesiącach w Riverside będzie działo się naprawdę dużo! Muzycy poinformowali, że przygotują niespodziankę w związku ze swoim 20-leciem, a także nagrają premierowy materiał. Jaki i kiedy należy spodziewać się kolejnych informacji w tej sprawie?

Przeczytajcie fragment najnowszego oświadczenia zespołu:

Przede wszystkim Riverside powraca do sali prób! A w niej z pewnością zaczniemy przygotowywać się na nasze… uwaga – 20 lecie! Tak, nam również trudno jest w to uwierzyć, ale Riverside w 2021 obchodzi jubileusz dwudziestolecia istnienia! Co w związku z tym? I jak tu teraz pogodzić jubileusz z pandemią? Z pewnością wymyślimy coś ciekawego.

Oprócz tego, miło nam ogłosić, że w tym roku będziemy również pracowali nad następcą „Wasteland”. Trudno jest nam na razie powiedzieć jakie będą te nowe dźwięki, ale po tzw. dekadzie melancholii, z pewnością chcielibyśmy powrócić do mocniejszego i bardziej intensywnego grania. Ósmy album raczej taki będzie. Jakie zaś będzie wydane wcześniej trzecie wydawnictwo z końcówką „in my head”, to jeszcze tego nie wiemy.

Tak więc plany są następujące – wracamy do sali prób, tworzymy nowy materiał, albo i dwa, myślimy o naszym jubileuszu i naturalnie o wszystkim informujemy Was na bieżąco w naszych mediach społecznościowych.

Poniżej znajdziecie wpis w oryginale, który zawiera również podsumowanie 2020 roku:

Greetings, We haven't yet had a chance to say hello officially in 2021, so let us do it now. We hope that this year,…

Opublikowany przez Riverside Poniedziałek, 11 stycznia 2021

fot. facebook.com/Riversidepl

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także