Ozzy Osbourne wyda reedycję płyty w 3D [FOTO]

/ 29 marca, 2019

Jesienią ukaże się reedycja płyty „Diary Of A MadmanOzzy’ego Osbourne’a z 1981 roku. Nowe wydanie będzie różniło się od poprzednich tym, że będzie miało trójwymiarową okładkę.

Ozzy Osbourne: Mam szczęście, że jeszcze żyję

Trójwymiarowa wersja płyty ukaże się w nakładzie limitowanym do 1981 egzemplarzy. Tak o nowej reedycji wypowiada się Tony Simerman z firmy KnuckleBonz odpowiedzialnej za projekt 3D:

Postawa Ozzy’ego na okładce tej płyty jest idealna do odwzorowania w 3D. Wyziera z niej całe szaleństwo lat osiemdziesiątych. Myślę, że ta okładka doskonale ukazuje potencjał trójwymiarowych reedycji.

Firma KnuckleBonz stworzyła także trójwymiarową figurkę nawiązującą do wcześniejszej płyty Ozzy’ego, jaką był „Blizzard Of Oz”.

Ozzy Osbourne aktualnie przygotowuje się do powrotu na trasę po serii nieszczęśliwych zdarzeń, które wymusiły odwołanie kilku koncertów.

Ozzy trafił do szpitala w lutym 2019 roku po tym, jak musiał z powodu zmagań z grypą odwołać europejską trasę koncertową z Judas Priest. W dalszej kolejności odwołane zostały także koncerty w Australii i Azji. Stan zdrowia wokalisty okazał się bardziej zagrożony niż początkowo myślano.

%%REKLAMA%%

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że wokalista Black Sabbath powoli, acz systematycznie wraca do zdrowia. Przebywa obecnie w domu, gdzie odbudowuje swoją formę.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także