Ozzy Osbourne. Zobacz fragment filmu dokumentalnego o wokaliście Black Sabbath [WIDEO]

/ 28 lipca, 2020

Stworzony przez A&E film dokumentalny „The Nine Lives of Ozzy Osbourne” będzie miał swoją premierę 7 września tego roku. Film miał ukazać się wcześniej, ale plany te storpedowane zostały przez pandemię koronawirusa. Pierwsza zapowiedź dokumentu pojawiła się w sieci na początku tego roku.

Reżyserią filmu zajął się R. Greg Johnston, a poniżej znaleźć możecie fragmenty dotyczące problemu, jakim dla Ozzy’ego była rezygnacja z występów scenicznych:

W nagraniach do filmu wzięli udział członkowie rodziny wokalisty – jego żona Sharon, córka Kelly i syn Jack. Nie zabrakło kolegów po fachu, jak chociażby Rob ZombiePost Malone czy Marilyn Manson. W dokumencie usłyszymy i zobaczymy również legendarnego producenta, Ricka Rubina.

%%REKLAMA%%

Dyskografię Ozzy’ego Osbourne’a zamyka opublikowany w lutym tego roku album „Ordinary Man”. Pojawiły się nieoficjalne informacje, że wokalista już pracuje nad kolejnym wydawnictwem.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Przypominamy, że w sprzedaży jest ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” wciąż dostępne jest w sprzedaży. Znajdziecie je w Empikach oraz salonikach prasowych w całej Polsce, ale przede wszystkim na naszej stronie internetowej – wszędzie za 19,99 zł. Zakupy on-line to najbezpieczniejsza obecnie forma sprzedaży!

KUP TERAZ!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także