„Tenet” trafi do wybranych kin jeszcze w te wakacje. Obejrzymy go w Polsce?

/ 28 lipca, 2020

Jeszcze niedawno wydawało się, że „Tenet” nie pojawi się w kinach w sierpniu tego roku, a powodem miały być oczywiście problemy logistyczne wynikające z pandemii koronawiusa. Amerykańskie media donoszą jednak, że Warner Bros. ma nową strategię związaną z dystrybucją filmu. Ma on bowiem zadebiutować 26 sierpnia tego roku w 70 krajach. Wyświetlałyby go tylko wybrane kina.

Na liście państw, w których miałby pojawić się „Tenet”, znajdują się chociażby Australia, Francja, Włochy, Japonia, Korea, a także Polska (w Polsce premiera zaplanowana jest na 27 sierpnia). Co ciekawe, na liście krajów, w których film miałby pojawić się w sierpniu, nie znajdują się Stany Zjednoczone. W ograniczonej ilości kin film miałby pojawić się w Ameryce 4 września. Nie wiadomo, jak ma wyglądać plan premiery na chińskim rynku.

%%REKLAMA%%

Premiera filmu Christophera Nolana była przekładana już kilkukrotnie. Początkowo miał on zadebiutować 17 lipca, ale szybko podawano kolejne terminy, które ostatecznie i tak nie były realizowane.


REKLAMA

„Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także