Pamiętacie ją z Blog 27? Zobaczcie jak zmieniła się Tola w nowym teledysku [WIDEO]

/ 22 czerwca, 2018

Tola Szlagowska w latach 2005-2008 tworzyła wraz z Alicją Boratyn zespół Blog 27, który popularny był zwłaszcza wśród najmłodszej publiczności. Od tamtej pory minęło już 10 lat, a Tola powraca jako artystka solowa, odsłaniając zupełnie nowe oblicze.

Posłuchaj nowej wersji debiutanckiej płyty Lady Pank

Debiutancka solowa płyta Toli ukaże się jeszcze w tym roku pod tytułem „Subtitles”, a zwiastuje ją singel z utworem „Atmosphere” napisany przez Tolę i Tima Andersona, znanego z takich produkcji jak Edward Sharpe & Magnetic Zeros, Lykke Li, Banks, Twenty One Pilots, Solange Knowles.

Piosenkę zaczęli pisać już 6 lat temu, kiedy spotkali się po raz pierwszy, ale dopiero niedawno udało im się ją dokończyć. Za produkcję muzyczną odpowiada również Tim, a współproducentem jest Aron Forbes. Do piosenki powstał teledysk, a luźną inspiracją Toli do scenariusza był film Godarda pod tytułem: „Masculin Feminin”. Do współpracy został zaproszony reżyser Tao Ruspoli.

Poniżej możecie obejrzeć teledysk do „Atmosphere”.

Tola Szlagowska urodziła się w 1992 roku w Warszawie. Jest córką Jarosława Szlagowskiego, znanego perkusisty, który współpracował z takimi artystami jak Lady Pank (zagrał między innymi na debiutanckiej płycie grupy), Oddział Zamknięty, Maanam, Tadeusz Nalepa i Kayah.

Tola Szlagowska po rozpadzie Blog 27 w 2008 roku rozpoczęła naukę w szkole muzycznej w USA.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także