Gorillaz, Snoop Dogg i Jamie Principle we wspólnym utworze [AUDIO]

/ 22 czerwca, 2018

Następca znakomitego albumu „Humanz” będzie nosić tytuł „The Now Now” i ukaże się 29 czerwca 2018 roku. Na album złoży się 11 piosenek, które wyprodukowali GorillazJames Ford i Remi Kabaka. Nagrania odbyły się w lutym 2018 roku w londyńskim Studio 13. Stały skład Gorillaz to 2D, Murdoc Niccals, Russel Hobbs i Noodle. Jednak tym razem, czasowo niedysponowany Murdoc został zastąpiony na gitarze basowej przez kreskówkowego łobuza z Gangreen Gang o imieniu Ace.

Gorillaz zagrali cztery premierowe utwory podczas koncertu

Jakiś czas temu zespół Gorillaz pochwalił się singlem „Humility”, a później zaprezentował aż cztery nowe kompozycje podczas koncertu. Następnie przyszedł czas na piosenkę „Fire Flies”, a już teraz grupa opublikowała kolejną – „Hollywood” z gościnnym udziałem Snoop Dogga i Jamie'ego Principle'a:

Na „The Now Now” znajdziemy 11 utworów, tak prezentuje się szczegółowa tracklista:

 1. Humility [ft. George Benson]
 2. Tranz
 3. Hollywood [ft. Snoop Dogg and Jamie Principle]
 4. Kansas
 5. Sorcererz
 6. Idaho
 7. Lake Zurich
 8. Magic City
 9. Fire Flies
 10. One Percent
 11. Souk Eye

Przypomnijmy: zespół Gorillaz będzie jednym z headlinerów tegorocznej edycji festiwalu Open’er, który odbędzie się w Gdyni – grupa wystąpi w piątek, 6 lipca. W ubiegłym roku formacja dowodzona przez Damona Albarna – po raz pierwszy – odwiedziła nasz kraj i zagrała dwa koncerty: w Warszawie oraz Katowicach.

Gorillaz to wirtualny zespół stworzony przez Damona Albarna (lidera Blur) oraz rysownika Jamiego Hewletta w 1998 roku. W swojej twórczości mieszają rock, hip-hop z m.in. elektroniką. Do tej pory wydali pięć studyjnych krążków, ich dyskografię zamyka – wcześniej wspomniany – album „Humanz”, który trafił na sklepowe półki w kwietniu 2017.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także