Trent Reznor ostro na temat Kanye Westa: Faceta po**bało

/ 22 czerwca, 2018

Trent Reznor lubi wypowiadać się dosadnie w kwestii innych gwiazd popkultury. Kilka dni temu zarzucił, że Taylor Swift i jej podobne gwiazdy nie chcą wypowiadać się w tematach politycznych, gdyż boją się o własną markę. Teraz mocno od niego dostał Kanye West.

Trent Reznor skrytykował Taylor Swift

W wywiadzie dla brytyjskiego magazynu „The Guardian” Trent Reznor powiedział:

Ile wywodów na temat Kanye Westa „The Guardian” napisał w ciągu ostatniego miesiąca? Faceta pojebało. Tyle w tym temacie. Jego płyta jest do dupy i tyle. Kiedyś robił zajebiste rzeczy, ale teraz brakuje mu weny.

Ostatni album Kanye Westa ukazał się na początku czerwca tego roku pod tytułem „Ye”. Płyta zawiera siedem utworów i trwa niecałe pół godziny. Album dotarł na szczyty list przebojów w wielu krajach. Tydzień później ukazał się album „Kids See Ghosts” nagrany wspólnie z Kid Cudi. W USA płyta dotarła do drugiego miejsca „Billboard”.

Dzisiaj natomiast ukazała się nowa płyta EP Nine Inch Nails zatytułowana „Bad Witch”. Jest to finalna część trylogii, na którą składały się także epki „Not The Actual Events” i „Add Violence”. Wkrótce grupa ruszy w trasę po Stanach Zjednoczonych.

Na płycie „Bad Witch” znalazło się się sześć utworów. Oto tracklista:

  1. Shit Mirror
  2. Ahead of Ourselves
  3. Play the Goddamned Part
  4. God Break Down the Door
  5. I’m Not From This World
  6. Over and out

rf | fot. Rob Sheridan

KOMENTARZE

Przeczytaj także