Pantera gwiazdą Metal Hammer Festival 2023! [DATA, BILETY]

/ 22 listopada, 2022

Właśnie ogłoszono, że w przyszłym roku również odbędzie się Metal Hammer Festival. Gwiazdą imprezy będzie reaktywowany zespół Pantera.


Najnowsza edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 5 czerwca w Atlas Arena w Łodzi. Headlinerem festiwalu będzie formacja, której powrót na koncertową scenę jest jednym z największych metalowych wydarzeń… Kowboje z piekła rodem – Pantera.

Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz dziewiąty, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Marilyn Manson, TOOL, Korn czy Judas Priest.

To będzie najgłośniejszy powrót na koncertową scenę! Celebracja jednej z najlepszych metalowych grup w historii! Po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie można na żywo usłyszeć materiał z kultowych płyt Pantery, które definiowały metalową scenę lat 90. Phil Anselmo i Rex Brown, a wraz z nimi setki tysięcy fanów na największych przyszłorocznych festiwalach, celebrować będą dzieła jednej z najbardziej wpływowych metalowych formacji na świecie. I będzie to iście bezwstydny popis mocy!

Oprócz Pantery na scenie pojawią się również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, o których wkrótce poinformujemy.

Metal Hammer Festival 2023 – bilety

Bilety trafią do sprzedaży we wtorek, 29 listopada.

Ceny biletów w przedsprzedaży / w dniu koncertu:

  • Płyta – 350/ 380 zł
  • Siedzące kat. 1 – 420 / 450 zł
  • Siedzące kat. 2 – 380 / 410 zł
  • Siedzące kat. 3 – 320 / 350 zł

Bilety do nabycia od 29 listopada godz. 10.00 na stronach: shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE) oraz www.eventim.pl, a od 6 grudnia także na www.ebilet.pl.

KOMENTARZE

Przeczytaj także