Def Leppard opublikowali koncertowy teledysk do „Kick” [WIDEO]

/ 22 listopada, 2022
fot. Kevin Nixon

Pochodzący z najnowszej płyty Def Leppard utwór „Kick” doczekał się teledysku koncertowego.


Zespół Def Lappard opublikował swój najnowszy album „Diamond Star Halos” w maju tego roku. Jednym z promujących go singli był „Kick”. Teraz kompozycja wzbogacona została o teledysk koncertowy.

Ujęcia wykorzystane w klipie pochodzą z trasy koncertowej, którą Def Leppard zagrał w Mötley Crüe, Poison i Joan Jett latem tego roku:

Def Leppard i Mötley Crüe na koncercie w Polsce

Def Leppard i Mötley Crüe idą za ciosem po największej północnoamerykańskiej trasie stadionowej w 2022 roku, na którą sprzedano ponad 1,3 miliona biletów. Ikony rocka wyruszą w świat w 2023 roku w ramach wspólnej trasy „The World Tour”.

Zorganizowana przez Live Nation światowa trasa koncertowa rozpocznie się w sobotę 18 lutego 2023 roku w Foro Sol w Mexico City. Oba zespoły dadzą elektryzujące występy na całym świecie. Po przystanku w Ameryce Łacińskiej, w maju 2023 udadzą się do Europy, gdzie w sobotę 1 lipca odwiedzą kultowy stadion Wembley. Całość zwieńczy koncert w szkockim Glasgow w Hampden Park 6 lipca 2023 roku.

Def Leppard i Mötley Crüe zagrają również w Polsce – 31 maja 2023 roku. Koncert odbędzie się w Tauron Arenie Kraków. Bilety trafiły już do sprzedaży.

KOMENTARZE

Przeczytaj także