Pantera zapowiada reedycję ostatniej płyty

/ 28 lipca, 2020

W marcu minęło 20 lat od wydania ostatniego albumu zespołu Pantera. Z tej okazji na wrzesień zaplanowana jest specjalne reedycja „Reinventing The Steel”. Jak ujawnił basista, Rex Brown, album ukaże się 18 września i będzie zawierać specjalny miks i remaster płyty. Ponadto z okazji Black Friday ukaże się trzypłytowa, winylowa wersja , zawierająca niepublikowany wcześniej materiał.

Niedługo po wydaniu „Reinventing The Steel” zespół Pantera zawiesił działalność. Bracia Abbott założyli zespół Damageplan, którego karierę przerwało morderstwo gitarzysty, Dimebaga Darrella, podczas jednego z koncertów. Wokalista Philip Anselmo powrócił do Down i Superjoint Ritual, a od pewnego czasu stoi na czele The Illegals. Od wielu lat krążyły plotki o reaktywacji Pantery, ale śmierć Vinniego Paula ostatecznie przekreśliła wszelkie szanse.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Przypominamy, że w sprzedaży jest ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” wciąż dostępne jest w sprzedaży. Znajdziecie je w Empikach oraz salonikach prasowych w całej Polsce, ale przede wszystkim na naszej stronie internetowej – wszędzie za 19,99 zł. Zakupy on-line to najbezpieczniejsza obecnie forma sprzedaży!

KUP TERAZ!

rf | fot. Mick Hutson

KOMENTARZE

Przeczytaj także