Slash wspomina reakcję, gdy pierwszy raz usłyszał Axla Rose'a

/ 28 lipca, 2020

Slash wspomina, jak pierwszy raz usłyszał głos późniejszego wokalisty Guns N’ Roses. W wywiadzie dla „Kerrang” gitarzysta powiedział, że pierwszy raz Axla Rose’a usłyszał na kasecie, którą przyniósł mu Izzy Stradlin:

Na kasecie słychać było tylko hałas i ten intensywny, wysoki głos. Moja pierwsza myśl była taka, że jest bardzo emocjonalny. Miał w sobie coś bluesowego i melodyjnego, co było rzadkością w takim głosie. Nieczęsto zdarza się, by ktoś tak naturalnie prowadził melodię. Potem poszedłem na koncert, na którym grał z Izzym. Początkowo nie dotarło do mnie, że to ta sama osoba, którą słyszałem na kasecie. Na scenie dawali ostro czadu.

%%REKLAMA%%

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf | fot. Ed Vill

KOMENTARZE

Przeczytaj także