Paramore z pierwszym od 5 lat singlem. To zapowiedź nowej płyty! [WIDEO]

/ 29 września, 2022

W sieci pojawił się pierwszy od 2017 roku nowy utwór zespołu Paramore.


Paramore wracają z nową muzyką, pierwszym premierowym materiałem od 2017 roku. Uwielbiane na całym świecie trio z Nashville wznowiło działalność i przedstawia piosenkę „This Is Why”.

Na potrzeby singla przygotowano teledysk, który udostępniony został w serwisie YouTube:

Zespół, który tworzą Zac Farro, Hayley Williams i Taylor York, ogłosił również premierę szóstego studyjnego albumu „This is Why”. Płyta, którą wypełnia 10 utworów, ukaże się 10 lutego 2023 roku.

Materiał powstawał w Los Angeles w Kalifornii pod czujnym okiem wieloletniego współpracownika grupy, Carlosa de la Garzy. Zdjęcie na okładkę wykonał Zachary Gray.

Wokalistka Hayley Williams o nowym utworze Paramore:

„This Is Why” było ostatnią piosenką, którą napisaliśmy na album. Szczerze mówiąc, byłam już zmęczona pisaniem tekstów, ale Taylor przekonał Zaca i mnie, żebyśmy popracowali nad ostatnim pomysłem. W efekcie powstał utwór tytułowy. Podsumowuje on mnóstwo absurdalnych emocji, rollercoaster bycia żywym w 2022 roku, przeżycia choćby tych ostatnich 3 czy 4 lat. Można by pomyśleć, że po globalnej pandemii o kuźwa biblijnych rozmiarach i w obliczu zbliżającej się zagłady umierającej planety, ludzie powinni znaleźć w sobie coś, co pozwoliłoby im być bardziej uprzejmymi czy empatycznymi.

Teledysk do „This Is Why” powstał w ubiegłym miesiącu, w Malibu, w Kalifornii, a za kamerą stanął Brendan Yates z Turnstile.

KOMENTARZE

Przeczytaj także