Paramore. Zobacz teledysk zapowiadający nową płytę

/ 19 kwietnia, 2017

Paramore ujawnił szczegóły swojej piątej płyty. Album „After Laughter” ukaże się 12 maja 2017 roku, a zapowiada go teledysk z utworem „Hard Times”.

Danny Worsnop (Asking Alexandria) odpowiada na zarzuty fanki

Poprzedni album Paramore, zatytułowany „Paramore” trafił do sprzedaży w 2013 roku. Grupa od tamtej pory dużo koncertowała i pracowała nad nową płytą. O „After Laughter” zespół powiedział:

Nagranie następcy „Paramore” nie wydawało się łatwym zadaniem, nie dziwi więc, że wcale łatwe nie było.

Na „After Laughter” znajdzie się 12 utworów:

 1. Hard Times
 2. Rose-Colored Boy
 3. Told You So
 4. Forgiveness
 5. Fake Happy
 6. 26
 7. Pool
 8. Grudges
 9. Caught In The Middle
 10. Idle Worship
 11. No Friend
 12. Tell Me How

Płytę zapowiada teledysk z utworem „Hard Times”, który możecie obejrzeć poniżej.

Paramore: „Hard Times”

Tak natomiast będzie wyglądała okładka płyty.

Ostatnio w programie „Behind The Brand” wokalistka Paramore, Hayley Williams, zdradziła, że rozważała opuszczenie grupy ze względu na kryzys twórczy. Powiedziała między innymi:

Muzyka była jedyną rzeczą, która była naprawdę moja. Czułam, że może powinnam zakończyć działalność muzyczną i poszukać innych wyzwań, w których mogę być dobra. Założenie rodziny, farbowanie włosów innym… cokolwiek by to było.

Mój ojciec mawiał: „Jeśli nie jesteś szczęśliwa w tym co robisz, porzuć to”. A ja byłam nieszczęśliwa, jednak nie porzuciłam muzyki i ostatecznie jestem bardzo zadowolona, że tego nie zrobiłam.

W tym samym wywiadzie mówiła też o nadchodzącym albumie Paramore:

Nigdy wcześniej nie zmagałam się z uczuciem niepokoju, aż do czasu tych ostatnich dwóch lat. Myślałam: „A co jeśli nasz czwarty album jest tym ostatnim?”. Był nawet taki moment, w którym myślałam, że naprawdę jest to nasz ostatni album, ponieważ nie starałam się tworzyć dalej i to było do bani!

Paramore powstał w stanie Tennessee w 2004 roku. Od początku śpiewa w nim Hayley Williams. Skład pozostałych muzyków ulegał zmianie. W 2015 roku z grupą pożegnał się basista Jeremy Davis, a w tym roku do składu powrócił perkusista Zac Farro, który grał w grupie w latach 2004-2010.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także