Paul McCartney. Obejrzyj na żywo koncert muzyka na YouTubie

/ 6 września, 2018

Już jutro na rynku ukaże się długo oczekiwany studyjny album Paula McCartneya. Krążek zatytułowany „Egypt Station”, który pojawi się na półkach sklepowych nakładem Capital Records, zapowiadają trzy utwory przedpremierowo udostępnione przez muzyka: „I Don’t Know”„Come On To Me” oraz „Fuh You”. Z okazji premiery McCartney zagra specjalny koncerty w Nowym Jorku, który będzie na żywo transmitowany w internecie.

Nowości muzyczne. Najciekawsze premiery płyt – wrzesień 2018

Występ rozpocznie się o 2:00 czasu polskiego, w nocy z 7 na 8 września. Będzie go można oglądać zupełnie za darmo na oficjalnym kanale muzyka na YouTube. W koncertowej setliście nie zabraknie – rzecz jasna – najnowszych utworów z „Egypt Station”, ale pojawią się także kompozycje z repertuaru formacji The Beatles, a także starsze solowe piosenki artysty. 

Materiał na następcę albumu „New” nagrywany był w trzech studiach mieszczących się w Los Angeles, Londynie i Sussex. Nowe studyjne wydawnictwo McCartneya wyprodukował Greg Kurstin, a nad jedną kompozycją czuwał Ryan Tedder, wokalista pop-rockowej grupy OneRepublic. Obszerny artykuł, autorstwa Bartka Koziczyńskiego, o powstawaniu płyty „Egypt Station” (i nie tylko) znajdziecie w najnowszym, wrześniowym numerze „Teraz Rocka", który jest już w sprzedaży!

Przypomnijmy także, że słynny eks-Beatles zagra w tym roku w Polsce. 3 grudnia wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie w ramach trasy „Freshen Up”. Do tej pory Paul McCartney gościł koncertowo w naszym kraju tylko jeden raz – artysta zaprezentował swoją twórczość na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2013 roku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także