Paul McCartney w „Carpool Karaoke”. Odcinek hitem, zapowiedziano dłuższą jego wersję

/ 8 sierpnia, 2018

W opinii wielu, wizyta Paula McCartneya w najnowszym „Carpool Karaoke” zaowocowała najlepszym odcinkiem w historii programu prowadzonego przez Jamesa Cordena. Razem przemierzali uliczki rodzinnego miasta Beatlesa. Podczas podróży chętnie śpiewali, a muzyk wspomniał czasy młodości oraz dzieciństwa. McCartney niezwykle pozytywnie wypadł w programie – czarował anegdotami i tryskał humorem.

Paul McCartney powrócił na Abbey Road

Nic więc dziwnego, że całość cieszy się ogromną popularnością! Dlatego też 20 sierpnia zostanie wyemitowana wydłużona, godzinna wersja programu pod tytułem „Carpool Karaoke: When Corden Met McCartney Live From Liverpool”​.

Byliśmy zachwyceni przyjęciem „Carpool Karaoke with Paul McCartney”. Świetnie się bawiliśmy podczas kręcenia tego materiał i wiedzieliśmy, że zrobiliśmy coś wyjątkowego, ale cudownie jest widzieć, że tak wielu ludzi to oglądało i im się podobało

– stwierdził Ben Winston, producent wykonawczy „The Late Late Show”, czyli programu Jamesa Cordena.

We wspomnianym wydłużonym odcinku będzie można zobaczyć m.in. kameralny koncert Paula McCartneya w jednym z pubów.

Nowy album McCartneya na horyzoncie

Nie tak dawno, Paul McCartney zapowiedział wydanie nowego studyjnego albumu. Krążek zatytułowany „Egypt Station” ukaże się na rynku 7 września nakładem Capitol Records. Następczynię płyty „New” zapowiadają dwa utwory: „I Don’t Know” oraz „Come On To Me”:

Nowe studyjne wydawnictwo McCartneya wyprodukował Greg Kurstin (nad jedną kompozycją czuwał Ryan Tedder), a materiał nagrywany był w trzech studiach mieszczących się w Los Angeles, Londynie i Sussex. 

Przypomnijmy także, że słynny eks-Beatles zagra w tym roku w Polsce. 3 grudnia wystąpi w krakowskiej TAURON Arenie w ramach trasy Freshen Up”. Do tej pory Paul McCartney gościł koncertowo w naszym kraju tylko jeden raz – muzyk zaprezentował swoją twórczość przed polską publicznością na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2013 roku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także