Nicki Minaj i Future w Polsce. Zobacz spot promujący łódzki koncert

/ 8 sierpnia, 2018

Zdobywczyni prestiżowych nagród, Nicki Minaj znana z wyjątkowo energetycznych występów i wielokrotnej dominacji na listach przebojów połączy scenę z Future, w ramach wspólnej trasy koncertowej. To będzie jeden z najgłośniejszych i najbardziej wyczekiwanych koncertów 2019 roku! Artyści do Polski przyjadą po raz pierwszy – zagrają 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

W sieci pojawił się spot promujący wspomniany koncert:

Charyzmatyczna autorka „Anacondy”, Nicki Minaj to światowej sławy piosenkarka, okrzyknięta mianem królowej rapu. Zasłynęła z ogromnej ilości hitów, które osiągnęły miliardy wyświetleń i albumów wyprzedanych w gigantycznym globalnym nakładzie. Jej lista współpracowników jest bardzo długa: Beyonce, Drake, Ariana Grande, David Guetta, Jason Derulo, Lil Wayne czy Madonna. Jej najnowsze single „Barbie Tingz” i „Chun-Li” promujące nową płytę to produkcje, które codziennie nabijają kolejne miliony odsłon.

Nicki wyruszy w trasę wraz z Future. Amerykański raper znany przede wszystkim z głośnego hitu „Mask Off”, czy „Low Life” ft. The Weekend, aktualnie promuje swój najnowszy projekt „Superfly”. Artysta mocno wpisany w świat hip hopu, określany jest mianem inspirującego cienia, który zawisł nad gatunkiem. Na jego koncie nie zabrakło współpracy również z Drake czy Lil Wayne. Wzrastająca popularność, milionowe streamingi, wypełniane po brzegi hale, produkcje rapera znane i uznawane już na całym świecie to idealne dopełnienie trasy, w ramach której Nicki Minaj i Future zaprezentują się na jedynym show w Polsce.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także