Paul McCartney zagra koncert w Polsce

/ 12 lipca, 2018

Paul McCartney ogłosił w zeszłym tygodniu, że nie może się już doczekać nadchodzącej trasy koncertowej „Freshen Up”, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu „One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów.

Paul McCartney zachwycił w „Carpool Karaoke”

Słynny ekbeatles zagra w Polsce 3 grudnia 2018 roku i wystąpi w krakowskiej TAURON Arenie. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 19 lipca w godz. 10:00. Bilety w sprzedaży ogólnopolskiej dostępne będą od 20 lipca od godz. 12:00. Ceny zaczynają się od 270 złotych.

Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula McCartneya, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy „Out There”.

Paul McCartney cieszy się na przyjazd do Polski:

Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu – Get ready to rock Poland!

Paul wraz ze swoim zespołem koncertowali we wszystkich zakątkach świata: w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Japonii, Australii, Nowej Zelandii. Swoją obecnością i muzyką uświetniali takie miejsca jak: scena pod rzymskim Koloseum, moskiewski Plac Czerwony, Pałac Buckingham czy Biały Dom.

Wystąpili również na darmowym koncercie w Meksyku dla ponad 400 000 ludzi, w San Francisco w Candlestick Park, gdzie The Beatles zagrali swój ostatni koncert w 1966 roku, na pustyni w Kalifornii podczas historycznego festiwalu Desert Trip, w wypełnionym po brzegi klubie Pappy & Harriet Pioneertown, a dzięki transmisji na żywo ich występ można było zobaczyć nawet w kosmosie!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także