„Peaky Blinders”. Rozpoczęto prace nad szóstym i – jak podano – ostatnim sezonem serialu

/ 18 stycznia, 2021

Właśnie poinformowano, że ruszyły zdjęcia do szóstego sezonu „Peaky Blinders”. Zła wiadomość jest taka, że będzie to ostatnia odsłona popularnego serialu.


Szósty sezon „Peaky Blinders” będzie jednocześnie finałowym – takie informacje przekazali twórcy popularnej serii. Właśnie ruszyły zdjęcia do ostatniej odsłony hitowej produkcji BBC, która dostępna jest również na platformie Netflix.

Steven Knight, który jest twórcą serialu, potwierdził doniesienia o zakończeniu prac po szóstym sezonie. Przekazał jednocześnie dobrą, choć póki co dość enigmatyczną wiadomość. Poinformował bowiem, że historia z „Peaky Blinders” będzie kontynuowana, ale w „innej formie”. Jakiej? Tego jeszcze nie wiemy!

Serial „Peaky Blinders” to jeden z największych przebojów ostatnich lat. Pierwszy sezon miał premierę w 2013 roku i od tamtej pory przygotowano oraz zaprezentowano pięć pełnych sezonów. Produkcja chwalona jest za znakomity scenariusz i bardzo dobre odwzorowanie lat 20. ubiegłego wieku, w których osadzona została akcja serialu. Główną rolę w produkcji BBC gra Cillian Murphy.

KOMENTARZE

Przeczytaj także