Perfect opublikował ostatni utwór w swojej karierze. Posłuchaj piosenki „Głos” [WIDEO]

/ 7 października, 2020


Zespół Perfect kończy owocną i pełną sukcesów karierę. Ostatnim elementem tej niezwykłej przygody jest utwór „Głos”, który właśnie trafił do sieci.


Perfect opublikował dziś kompozycję zatytułowaną „Głos” i – jak przekazali muzycy na Facebooku – jest to ostatni singiel w ich karierze. Na potrzeby utworu powstał teledysk wyreżyserowany przez Sebastiana Wełdycza. Klip pojawił się w serwisie YouTube, natomiast wspomniana kompozycja we wszystkich serwisach streamingowych. Jej radiowa premiera przewidziana jest na godzinę 12:00.

Singiel „Głos” wraz z teledyskiem:

„Ten świat niezwykły tak, miliony lat orbitą swoją mknie. A to, co początek ma, mieć musi kiedyś także finał” … albowiem to ostatni singiel zespołu Perfect. Zespołu, który na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki złotymi zgłoskami. Miliony sprzedanych płyt, ponadczasowe przeboje śpiewane przez całe pokolenia, rzesze wiernych fanów… to jest historia, to już klasyka.

– możemy przeczytać w opisie klipu do utworu „Głos”.

14 października singiel „Głos” opublikowany zostanie w limitowanym nakładzie 500 płyt CD. Każda zostanie podpisana przez członków zespołu Perfect. Będzie to edycja kolekcjonerska numerowana.

KOMENTARZE
Tagi: ,

Przeczytaj także