Perfect zakończył działalność: Muzyka pozostanie z Wami na zawsze [OŚWIADCZENIE]

/ 25 maja, 2021

Grupa Perfect poinformowała w mediach społecznościowych, że zakończyła trwającą od 1980 roku karierę.


Po tym, jak Grzegorz Markowski poinformował, iż z powodu złego stanu zdrowia odchodzi z Perfectu, sam zespół zapewnił, że zagra pożegnalną trasę koncertową. Miało to być uhonorowanie wokalisty i godne pożegnanie się z fanami z poziomu sceny. Okazuje się jednak, że plany te nie zostaną zrealizowane.

Zespół Perfect napisał w swoich mediach społecznościowych, że kończy działalność:

Graliśmy dla Was wiernie przez ostatnich 40 lat. Wszystko musi mieć jednak swój koniec. Perfect też. Nie żegnamy się z Wami ze sceny, tak jak tego chcieliśmy, bo czas pożegnania nadszedł niespodziewanie – Grzegorz Markowski podjął decyzję o odejściu z zespołu. Nic i nikt nie może już tego zmienić. Dziękujemy Wam za te wszystkie wspólne lata. Zespół Perfect odchodzi do historii, ale nasza muzyka pozostanie z Wami na zawsze.

Poniżej oświadczenie w oryginale:

O tym, że Perfect zakończy działalność, było wiadomo od dawna, ale miało to nastąpić po zagraniu pożegnalnych koncertów. Odejście Markowskiego przyspieszyło jednak cały proces. Pozostali członkowie zespołu uznali bowiem, że nie są w stanie zagrać koncertów na odpowiednim poziomie bez swojego frontmana. Jeśli w ogóle do trasy by doszło, ponieważ branża eventowa wciąż jest zablokowana obostrzeniami wynikającymi z pandemii COVID-19.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także