Peter (Vader) zachęca do szanowania natury

/ 13 czerwca, 2020

Zespół Vader powrócił niedawno z nowym albumem, zatytułowanym „Solitude In Madness”. Z tej okazji porozmawialiśmy z liderem grupy, czyli Peterem. Rozmowa przeprowadzona przez Jordana Babulę poruszyła jednak też wiele pozamuzycznych tematów. Jednym z nich była ochrona środowiska.

Peter powiedział:

Lubię naturę, respektuję ją, choć nie jestem w tym szalony. Kocham zwierzęta, ale również skórzane kurtki czy buty. Uważam, że popadanie w skrajności nie jest dobre. Ani dla nas, ludzi, ani dla natury. Jestem za to – na przykład – zwolennikiem selekcjonowania śmieci, jakie człowiek produkuje w niewyobrażalnych ilościach, albo zwrócenia się w kierunku naturalnych źródeł energii.

%%REKLAMA%%

Cały wywiad z Peterem znajdziecie w majowo-czerwcowym numerze „Teraz Rocka”, który wciąż jest w sprzedaży. Piszemy w nim także między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf | fot. Małgorzata Miłaszewska

KOMENTARZE

Przeczytaj także