Phil Collins. Koncertowe wydawnictwa artysty zostaną wznowione

/ 7 stycznia, 2019

Fani Phila Collinsa bez wątpienia czekali na tę wiadomość. 1 lutego 2019 roku ukażą się reedycje jego wydawnictw koncertowych – „Serious Hits… Live!” oraz „A Hot Night In Paris”. Obydwie płyty ukażą się na CD, winylu oraz w formacie cyfrowym. Dla drugiego z wymienionych wydawnictw wersja analogowa będzie pierwszą dostępną na tym nośniku.

Phil Collins zapowiedział koncert w Polsce w 2019 roku

Wznowienia stanowią uzupełnienie projektu reedycji nazwanego tytułem jednego z największych hitów Phila „Take A Look At Me Now”. W jego ramach ukazały się wszystkie studyjne płyty Anglika.

Phil Collins zagra w Polsce

Phil Collins, jeden z najbardziej odnoszących sukcesy muzyków swojego pokolenia, mający najwięcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta, ogłosił pod koniec ubiegłego roku szczegóły europejskiego tournée. Trasa „Still Not Dead Yet Live” obejmie również nasz kraj, a muzyk zaprezentuje się 26 czerwca 2019 roku na warszawskim PGE Narodowym.

Phil Collins powrócił na scenę wyprzedając europejskie koncerty, poprzedzające ogromną trasę po Ameryce Południowej i Pólnocnej.

Myślałem, że w ciszy pójdę na emeryturę”- mówi Phil Collins o swoim powrocie- “ale dzięki fanom, mojej rodzinie i wsparciu od niesamowitych artystów, odkryłem na nowo pasję do muzyki i występowania. Nadszedł czas, żeby zrobić to jeszcze raz. Jestem bardzo podekscytowany. Mam dobre przeczucie.

– powiedział artysta.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także