PlayOn Fest. Wirtualny festiwal wystartuje już za kilka dni [WIDEO]

/ 23 kwietnia, 2020

W ramach trzydniowego streamingowego przedsięwzięcia, spragnieni koncertowych wrażeń fani na PlayOn Fest zobaczą wysokiej klasy produkcje z największych światowych scen (takich jak Coachella, Sydney Opera House, Lollapalooza, Apollo Theater, Bonnaroo, The O2 Arena, Primavera Sound, Red Rocks Amphitheater, Rock In Rio, Global Citizen Festival i wiele innych).

Fani powinni pilnować rozpiski koncertów (która zostanie ujawniona w najbliższym czasie), by nie przeoczyć występów swych idoli. Będą to niezwykłe i rzadkie materiały od takich gwiazd jak Bruno Mars, Coldplay, Green Day, Korn, Cardi B, Ed Sheeran, Janelle Monáe, Twenty One Pilots, Lil Uzi Vert czy David Guetta.

PlayOn Fest odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia. W najbliższy piątek o godzinie 18:00, LL Cool J zainauguruje imprezę, która potrwa 72 godziny, a będzie można ją śledzić wyłącznie na kanale Songkick.

Poniżej filmowa zapowiedź imprezy:

Dołącz do PlayOn Fest w dniach 24-26 kwietnia i pomóż nam zebrać pieniądze na Światową Organizację Zdrowia, by wesprzeć fundacje działające na rzecz złagodzenie efektów Covid-19. Dziękujemy wszystkim pracownikom medycznym, którzy poświęcają się swej służbie i pomagają ratować życia. Ponieważ teraz nie mogę pojawić się na scenie, zabieram Was na moją imprezę podczas Global Citizen Festival, przesyłając miłość i światło. Bądźcie bezpieczni.

– powiedziała laureatka Grammy, Cardi B.

%%REKLAMA%%

Fani na całym świecie będą mogli zobaczyć legendarne, niepublikowane nigdy na YouTube występy wymienionych wcześniej wykonawców. Więcej szczegółów wkrótce!


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także