P.O.D. wystąpi na płycie polskich raperów

/ 28 października, 2017

P.O.D. gościnnie wystąpił na albumie „Nie zmarnuj swojego życia” polskiego projektu hiphopowego Rymcerze. W najbliższy poniedziałek mamy poznać zrealizowany we wrześniu teledysk do utworu „Więcej miłości”, a cała płyta ma trafić do sklepów 17 listopada.

Acid Drinkers przerabia utwór T.Love [WIDEO]

W projekt Rymcerze zaangażowany jest raper Bęsiu oraz DJ Yonas.

Tak o współpracy z P.O.D. mówi Bęsiu:

Od lat P.O.D. jest dla nas inspiracją. Pewnego dnia pomyślałem o wspólnym nagraniu piosenki do projektu „Nie Zmarnuj Swojego Życia”, który prowadzimy z Dj Yonasem. Niemożliwe stało się możliwe. Mamy wspólny utwór i teledysk.

A tak o Rymcerzach wypowiedział się lider P.O.D., Sonny Sandoval:

To, co robią Rymcerze jest piękną sprawą. Oni walczą o młode pokolenie. Rozumiem to świetnie, ponieważ razem z ruchem „The Whosoevers” pomagam młodzieży w odnalezieniu swojej pasji i drogi życiowe.

P.O.D., czyli Payable On Death, to chrześcijański zespół numetalowy, założony w 1992 roku. Od samego początku na jego czele stoi wokalista Sonny Sandoval oraz perkusista Wuv Bernardo.

Grupa zadebiutowała w 1994 roku albumem „Snuff The Punk”, jednak największą sławę zdobyła za sprawą wydanego w 2001 roku albumu „Satellite”, który rozszedł się w nakładzie przekraczającym 3 miliony egzemplarzy i przyniósł takie utwory, jak „Alive”, „Boom” i „Youth Of The Nation”. Grupa łączy w swojej muzyce elementy metalu, rocka, hardcore’u i hip hopu.

Ostatni jak dotąd album P.O.D. ukazał się w 2015 roku pod tytułem „The Awakening”.

Grupa parokrotnie koncertowała w Polsce, między innymi jako support Korn w katowickim Spodku w czerwcu 2000 roku, a także jako gwiazda Lemon Festival w 2013 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także