Acid Drinkers przerabiają na metalowo utwór T.Love [WIDEO]

/ 28 października, 2017

Przypomnijmy: T.Cover to akcja z okazji 35-lecia zespołu T.Love, w której różni artyści wykonują utwory zespołu we własnych interpretacjach. Ma ona na celu pokazać, że słynna formacja odcisnęła piętno na muzyce w Polsce. Do tej pory swoje wersje przebojów prezentowali chociażby formacja Organek, Dawid Podsiadło, Kamil BednarekKatarzyna Nosowska czy Fisz Emade Tworzywo.

Linkin Park. Zobacz wyjątkowy koncert grupy

Teraz natomiast przyszła kolej na zespół Acid Drinkers, który zmierzył się z kompozycją zatytułowaną „Nie, nie, nie” pochodzącą z albumu „Model 01” (2001). Poniżej możecie zobaczyć jak popularne Kwasożłopy poradziły sobie z tym utworem:

15 grudnia formacja T.Love świętować będzie w Stodole swoje 35-lecie. Ekipa dowodzona przez Muńka Staszczyka zdradziła, jakich artystów zaprosiła do udziału w tym wyjątkowym rock'n'ollowym wydarzeniu. W roli gości specjalnych na scenie pojawią się: Anita LipnickaBednarek oraz Dawid Podsiadło. Wyjątkowości wydarzeniu z całą pewnością doda fakt, że wraz z początkiem 2018 roku formacja T.Love zapowiedziała przerwę w koncertowaniu.

Nowy gitarzysta w składzie Acidów

Tymczasem w zespole Acid Drinkers po raz kolejny doszło do zmiany na stanowisku drugiego gitarzysty. W grudniu zeszłego roku grupa dość nieoczekiwanie ogłosiła, że rozstaje się z Wojciechem „Jankielem” Moryto, który działał w jej składzie od 2009 roku. Zastąpił go Robert „Bobby” Zembrzycki. Jednak jego przygoda z zespołem trwała tylko 9 miesięcy.

Nowym gitarzystą Acid Drinkers został kilka dni temu Łukasz „Dzwon” Cyndzer z formacji Veal. 

Jest młody, szczupły ale nadrabia obłędem :)))) ma znakomita rękę [nawet dwie] i mocny rockowy fason w przełyku…:))) Razem od razu ruszamy w trasę „In Thrash We Trust”, więc nowy Acidrinker przepiłuje Wam uszy już niebawem!

– zapowiadają muzycy.

szy I fot: Facebook

KOMENTARZE

Przeczytaj także