Pol'and'Rock 2019. Nie będzie specjalnych pociągów do Kostrzyna nad Odrą

/ 31 maja, 2019

Specjalne pociągi dowożące fanów na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) były już swego rodzaju tradycją. Wielu miłośników kostrzyńskiej imprezy nigdy nie martwiło się o organizowanie sobie transportu – wsiadali w jeden ze specjalnych pociągów i po pewnym czasie byli już na miejscu. W tym roku tak się jednak nie stanie.

W tym roku, po raz pierwszy od 25 lat, nie będzie dodatkowych pociągów na jeden z największych festiwali muzycznych w Europie! POLREGIO zrezygnowało z dodatkowych pociągów

– możemy przeczytać na facebookowym koncie Pol'and'Rock Festivalu.

Wszyscy, którzy wybierają się do Kostrzyna nad Odrą będą musieli szukać alternatywnych rozwiązań w zakresie komunikacji. Warto nadmienić, że samochód również nie jest dobrym wyjściem – trudno będzie pomieścić tyle pojazdów na terenie imprezy, a nawet miasta. 

Na tegorocznej imprezie zagrają między innymi: Crossfaith, Horskh, Prophets Of Rage, Kult, Crystal Fighters, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

%%REKLAMA%%

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Zeszłoroczna edycja festiwalu (po raz pierwszy jako Pol’and’Rock) odbyła się na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wystąpiła na niej cała plejada gwiazd z kraju i ze świata, w tym Judas Priest, Gojira, Nocny Kochanek Big Cyc. Od ponad 20 lat na czele festiwalu stoi Jerzy Owsiak oraz kierowana przez niego fundacja.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także