Pol’and’Rock 2024 z gwiazdą ekstremalnego metalu w składzie. Kolejne polskie akcenty!

/ 29 kwietnia, 2024

Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy pojawią się na tegorocznym Pol’and’Rock Festivalu. To bez wątpienia jedno z ciekawszych ogłoszeń ostatnich tygodni!


Znamy kolejną zagraniczną gwiazdę Pol’and’Rock Festivalu 2024. Właśnie podano, że na Dużej Scenie pojawi się gwiazda ekstremalnego metalu, zespół Rotting Christ.

Zespół budzący wiele kontrowersji, a jednocześnie przyciągający rzesze fanów melodyjnością riffów i niezłomnością w osiąganiu dźwięków, które rozpalają serca i umysły miłośników najcięższych brzmień.

– napisano w zapowiedzi koncertu.

🎸 Zespół budzący wiele kontrowersji, a jednocześnie przyciągający rzesze fanów melodyjnością riffów i niezłomnością w…

Opublikowany przez Pol'and'Rock Festival Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

To nie koniec niespodzianek, choć drugie dzisiejsze ogłoszenie było – przynajmniej jeśli chodzi o reprezentowany gatunek – łagodniejsze. Podano bowiem, że na Małej Scenie pojawi się Sokołowski, na co dzień wokalista Nocnego Kochanka, który zaprezentuje swój solowy set.

Również na Małej Scenie zagra Transgresja. Zespół występował na Najpiękniejszym Festiwalu Świata już trzykrotnie – w 2019, 2022 i 2023 roku. Również w tym będzie kolejna okazja, żeby zobaczyć go w akcji.

❤️ Nie są stadem wilków, a jednak mają swoją wierną Watahę, która wspiera ich w każdym momencie! 💚🖤 Zielono-czarne…

Opublikowany przez Pol'and'Rock Festival Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Pol’and’Rock Festival 2024 – święto muzyki

30. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia 2024 roku. Podobnie jak w tym i poprzednich latach – na lotnisku Czaplinek–Broczyno. Wiadomo jednocześnie, czy impreza wróci kiedykolwiek do Kostrzyna nad Odrą.

Wśród ogłoszonych do tej pory wykonawców, oczywiście poza powyższymi, są Motionless In White, Sick of It All, Guano Apes, Clawfinger, Flogging Molly, T.Love, Less Than Jake, The Warning, Celkit, Myrath, Kasia Kowalska, Electric Callboy i inni.

KOMENTARZE

Przeczytaj także