Nocny Kochanek z nowym utworem. Kiedy wyzwanie na TikToku pójdzie o krok za daleko…

/ 29 kwietnia, 2024
fot. Michał Grzybowski

„Bandycka Faja” właśnie ujrzała światło dzienne. Twórcami utworu są… członkowie Nocnego Kochanka.


Nocny Kochanek podzielił się z fanami nowym utworem. Co prawda użytkownicy TikToka i Instagrama mogli mieć styczność z „Bandycką Fają”, ale teraz wspomniana kompozycja została opublikowana oficjalnie – w całości i z teledyskiem.

Jakiś czas temu pisaliśmy o wyzwaniu na TikToku, którego się podjęliśmy, a owocem którego jest numer „Bandycka Faja”. Dotychczas mogliście usłyszeć go wyłącznie na naszym TikToku i Instagramie.

– możemy przeczytać w mediach społecznościowych Kochanków. I dalej:

Do numeru właśnie dorzuciliśmy obrazek — wideo, będące podsumowaniem naszej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, która zakończyła się kilka dniu temu!

Nie ma co gadać, pora sięgnąć po „Bandycką Faję”:

Nowa płyta Nocnego Kochanka w drodze

Grupa wyhamowuje działalność koncertową w bieżącym roku (zagrali trasę w UK oraz zapowiedzieli kilka koncertów festiwalowych) i zapowiedziała pracę nad nowym albumem, który ukaże się w 2025 roku, który będzie również jubileuszowym – dziesiątym rokiem istnienia zespołu.

Ostatnie miesiące są bardzo pracowite dla wokalisty zespołu Nocny Kochanek. Krzysiek Sokołowski, piosenkarz grupy zaprezentował publiczności debiutancki album pod tytułem „Taki jak ja” i zagrał trasę koncertową promującą krążek.

KOMENTARZE

Przeczytaj także