Pol'and'Rock Festival 2018. Kolejny zagraniczny wykonawca na Dużej Scenie

/ 16 kwietnia, 2018

O kim mowa? Do składu dołączył pochodzący z Wielkiej Brytanii zespół Frank Carter & The Rattlesnakes. Ta założona w 2015 roku formacja wykonująca muzykę punk rockową ma na swoim koncie dwa albumy, z których ostatnim jest „Modern Ruin”. Liderem grupy jest charyzmatyczny wokalista, Frank Carter.

A Perfect Circle udostępnia nowy utwór

Potwierdzenie ogłoszenia:

Ostatnio do składu imprezy dodano grupy AlestormDubioza kolektivBethel i Koniec Świata oraz Krzysztofa Zalewskiego. Nieco wcześniej natomiast poinformowano, że w tym roku na Pol'and'Rock Festival zagra słynna metalowa formacja z Francji – Gojira. Poza wymienionymi, w składzie są: Blues Pills, Booze & Glory, Goo Goo Dolls, Arch Enemy, Lao Che i The Inspector Cluzo.

Organizatorem Przystanku Woodstock (obecnie Pol'and'Rock Festival​u) jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w taki sposób dziękuje młodzieży za zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, darmowy (niebiletowany), a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału Wielkiej Orkiestry.

W ubiegłym roku na festiwalu zagrali m.in. Archive, Amon Amarth, Trivium, Orange Goblin, The Qemists, Nothing But Thieves, Mando Diao i Nocny Kochanek.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także