Słynna aktorka gwiazdą OFF Festival

/ 16 kwietnia, 2018

Jedną z głównych gwiazd tegorocznej edycji OFF Festival będzie Charlotte Gainsbourg – aktorka i piosenkarka.

Reedycja słynnej składanki Davida Bowiego

Charlotte Gainsbourg promować będzie swój najnowszy, wydany pod koniec 2017 roku album „Rest”. Jest to jej piąte solowe wydawnictwo, które zawiera między innymi utwór "Songbird In A Cage" – napisany przez Paula McCartneya, który też gościnnie w nim wystąpił.

Charlotte Gainsbourg prawdopodobnie znana jest lepiej jako aktorka, ma na koncie kilkadziesiąt ról filmowych. Na ekranie zadebiutowała w 1984 roku we francuskim filmie „Paroles et musique”. Często można ją zobaczyć w filmach Larsa Von Triera – wcieliła się w główne role w „Antychryście”, „Melancholii” i „Nimfomance”. Jej kreacja w „Antychryście” została uhonorowana podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Na początku 2018 roku ukazał się najnowszy film z udziałem aktorki – „I Think We're Alone Now” w reżyserii Reeda Morano.

Charlotte Gainsbourg – I'm a Lie

Oprócz Gainsbourg do składu tegorocznej edycji festiwalu dołączają także The Mystery Lights, DJ Paypal & DJ Taye, Adam Strug i ARRM.

Dwunasta już, edycja jednego z najważniejszych polskich festiwali odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2018 roku w Dolinie Trzech Stawów. Wśród ogłoszonych tegorocznych gwiazd znaleźli się już …And You Will Know Us by the Trail of Dead, Ariel Pink, Wednesday Campanella, Housewives, Or:La, Nanook Of The North, Bass Astral x Igo, Turbonegro, The Brian Jonestown Massacre, Grizzly Bear czy Clap Your Hands Say Yeah z płytą „Some Loud Thunder”.

W sprzedaży są karnety trzydniowe za 330 PLN oraz pakiet OFF i Pohoda Festival 2018 za 600 PLN. Miejsce na polu namiotowym kosztuje dodatkowo 70 PLN.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także