Pol'and'Rock Festival 2019 wzmacnia skład. Nowi wykonawcy!

/ 20 maja, 2019

Pierwszym ogłoszonym dziś wykonawcą jest pochodzący z Wielkiej Brytanii zespół Crystal Fighters, którzy w swojej twórczości łączą muzykę alternatywną, indie, folk oraz synth-pop. Muzycy mają na swoim koncie cztery albumy studyjne, z których ostatnim jest „Gaia & Friends”. Wydawnictwo ujrzało światło dzienne w tym roku.

Kolejnym ogłoszonym przez Jurka Owsiaka wykonawcą jest Paweł Sołtys znany bardziej jako Pablopavo. Warto przypomnieć, że artysta został zmuszony do odwołania zeszłorocznego koncertu w Kostrzynie nad Odrą z powodów zdrowotnych. Postanowił jednak ponownie spróbować swoich sił na Pol'and'Rock Festival!

Dołączyli oni do wcześniej ogłoszonych artystów: Crossfaith, Horskh, Prophets Of Rage, Kult, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

%%REKLAMA%%

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Zeszłoroczna edycja festiwalu (po raz pierwszy jako Pol’and’Rock) odbyła się na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wystąpiła na niej cała plejada gwiazd z kraju i ze świata, w tym Judas Priest, Gojira, Nocny Kochanek Big Cyc. Od ponad 20 lat na czele festiwalu stoi Jerzy Owsiak oraz kierowana przez niego fundacja.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także