Pol’and’Rock Festival 2024 z kolejnym ogłoszeniem. Zaskoczenie!

/ 1 kwietnia, 2024

Właśnie poznaliśmy kolejnego wykonawcę, który pojawi się na tegorocznym Pol’and’Rock Festivalu.


Jurek Owsiak podał właśnie, że na Małej Scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festivalu zaprezentuje się niezwykle ciekawy projekt pod nazwą Orkiestra Dorosłych Dzieci. Pod tym szyldem skupili się przedstawiciele kultowych polskich zespołów.

Członkami zespołu są między innymi: Grzegorz Kupczyk, Grzegorz „Ornette” Stępień, Kuba Płucisz, Piotr Łukaszewski, Sebastian Makowski, Maciej „Ślimak” Starosta, Ania Brachaczek, Paweł „Gunsess” Oziabło i inni.

Orkiestra Dorosłych Dzieci pojawi się na festiwalu 1 sierpnia.

👉Orkiestra Dorosłych Dzieci – supergrupa składająca się z członków kultowych polskich zespołów – zasila line-up Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 👉 Kapela wystąpi na Małej Scenie pierwszego dnia festiwalu

Opublikowany przez Pol'and'Rock Festival Poniedziałek, 1 kwietnia 2024

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o jeszcze jednej zmianie w line-upie Najpiękniejszego Festiwalu Świata – podano, że dodany do składu 11 marca zespół Flapjack zagra nie na Małej, a na Duże Scenie Pol’and’Rock Festivalu.

Jubileuszowy Pol’and’Rock Festival – co o nim wiemy?

30. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia 2024 roku. Podobnie jak w tym i poprzednich latach – na lotnisku Czaplinek–Broczyno. Wiadomo jednocześnie, czy impreza wróci kiedykolwiek do Kostrzyna nad Odrą.

Wśród ogłoszonych do tej pory wykonawców, oczywiście poza powyższymi, są Motionless In White, Sick of It All, Guano Apes, Clawfinger, Less Than Jake, Flogging Molly, T.Love, The Warning, Celkit, Myrath, Kasia Kowalska, Electric Callboy i inni.

KOMENTARZE

Przeczytaj także