Pol'and'Rock Festival. Kolejni zagraniczni i polscy wykonawcy w składzie

/ 14 maja, 2018

Organizatorzy Pol’and’Rock Festival ogłosili kolejnych wykonawców, którzy zasilą tegoroczną edycję. W dniach 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą wystąpią You Me At Six, Big Cyc, Tides From Nebula oraz Artur Barciś, który będzie gościem specjalnym Akademii Sztuk Przepięknych.

Dave Grohl pracuje nad niezwykłym utworem

You Me At Six to angielski zespół rockowy, który na swoim koncie ma już występy na scenach największych brytyjskich sal koncertowych, a ich album "Cavalier Youth" znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii! Na Pol’and’Rock Festival wystąpi 3 sierpnia na dużej scenie.

Tides From Nebula to jeden z najpopularniejszych na świecie polskich zespołów, wykonujących instrumentalnego post rocka. Grupa powstała w Warszawie w 2008 roku i wydała cztery płyty. Nowy album zapowiadany jest na rok 2019. Tides From Nebula wystąpi 2 sierpnia na Nocnej Scenie Akademii Sztuk Przepięknych.

Ponadto poznaliśmy harmonogram pierwszego dnia na scenie Viva Kultura. W środę, 2 sierpnia w Pokojowej Wiosce Kryszny wystąpią następujący wykonawcy:

  • 16:00 – 16:40 – Moron
  • 17:00 – 17:40 – Sobotni Rosół
  • 18:00 – 19:00 – Niespodzianka
  • 19:20 – 20:20 – Cała Góra Barwinków
  • 20:40 – 21:40 – Chorzy
  • 22:00 – 23:00 – Warbell
  • 23:20 – 00:30 – The Unguided

Na tegorocznej edycji festiwalu zaprezentują się także m.in. Arch Enemy, Goo Goo Dolls, Booze and Glory, Big Mountain, Blues Pills, Dubioza Kolektiv, Gojira, Frank Carter, Lao Che, Krzysztof Zalewski, Soulfly, Hunter czy Big Cyc.

Organizatorem Pol'and'Rock Festival jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w taki sposób dziękuje młodzieży za zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, darmowy (niebiletowany), a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału Wielkiej Orkiestry.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także