Pol’and’Rock Festival ogłosił zastępstwo za Limp Bizkit

/ 25 lipca, 2022


Poznaliśmy zespół, który zagra na Pol’and’Rock Festival w tym roku zamiast zespołu Limp Bizkit.


Zespół Limp Bizkit, który miał być jedną z gwiazd Pol’and’Rock Festival kilka dni temu odwołał całą europejską trasę koncertową. Teraz poznaliśmy jego zastępstwo.

Będzie to zespół Skindred, który zagra na Dużej Scenie w nocy z soboty na niedzielę o 00:20. Będzie to trzeci występ tego zespołu na tym festiwalu.

Limp Bizkit odwołał trasę koncertową z powodu problemów Freda Dursta. W oświadczeniu napisano między innymi:

Z powodu osobistych problemów zdrowotnych i na podstawie zalecenia mojego osobistego lekarza, aby zrobić sobie natychmiastową przerwę od koncertowania, Limp Bizkit będzie niestety musiał przełożyć swoją trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie w 2022 roku.

Przez pewien czas organizatorzy Pol’and’Rock Festivalu nie reagowali na wpis gwiazdy swojej imprezy, ale właśnie pojawiło się oświadczenie w tej sprawie:

Amerykańska kapela, której występ miał być jednym z bardziej wyczekiwanych momentów 28. Pol’and’Rock Festival, ze względów zdrowotnych odwołuje trasę koncertową w Europie, w tym występ na naszym Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Dziękujemy zespołowi za informację z wyprzedzeniem, pracujemy nad zapewnieniem równie dobrego zastępstwa, które ogłosimy w najbliższych dniach.

Pol’and’Rock Festival 2022 odbędzie się od 4 do 6 sierpnia na lotnisku Czaplinek–Broczyno w województwie zachodniopomorskim. W składzie znaleźli się tacy wykonawcy jak: Fun Lovin’ Criminals, Nova Twins, Tagada Jones, Jinjer, King Gizzard & The Lizard Wizard czy Ferocious Dog.

KOMENTARZE

Przeczytaj także