Polaris zagra koncert w Polsce w 2024 roku [DATA, BILETY]

/ 16 października, 2023
fot. Luke Henery

W przyszłym roku do Polski przyjedzie pochodzący z Australii zespół Polaris.


Polaris powracają do Polski z nową płytą „Fatalism”. Australijczycy wystąpią w naszym kraju na jedynym koncercie podczas swojej europejskiej trasy, który odbędzie się 20 marca w warszawskim klubie Proxima. Niedługo ogłoszeni zostaną goście specjalni polskiego koncertu.

Bilety na koncert trafiły już do sprzedaży. Znajdziesz je na: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim i Ticketmaster.

Na początku września premierę miał trzeci w dorobku album Polaris – „Fatalism”, i praktycznie od razu stał się dowodem na to, jak ważny jest to zespół na dzisiejszej scenie metalcore’owej. W nieco ponad tydzień materiał wspiął się na szczyt australijskiej listy sprzedaży, co w połączeniu z praktycznie wyprzedaną trasą po swoim kraju oraz dążącymi w tym kierunku amerykańskimi datami świadczy o pozycji, na którą grupa pracowała od swojego debiutu „The Mortal Coil” z 2017 roku.

Na nowej płycie grupa nie stara się wynaleźć koła na nowo, lecz wciąż jest to muzyka, za którą Polaris pokochało wielu. Melodyjny metalcore łączy się tu z emocjonalnymi, inteligentnymi tekstami, czego efektem jest świetnie skomponowany i brzmiący materiał.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także