Post Malone zagrał piosenki Nirvany. Krist Novoselic skomentował występ [WIDEO]

/ 25 kwietnia, 2020

Post Malone wraz z perkusistą Blink-182, Travisem Bakerem, dali specjalny set z kwarantanny poświęcony Nirvanie. Godzinny występ objął największe przeboje grupy i był transmitowany na żywo w internecie. Jedną z osób, która oglądała występ był basista Nirvany, Krist Novoselic. W serii tweetów wyraził on swój podziw dla Post Malone:

Post Malone i jego ekipa rozwalają wszystko!!! Jestem z nich bardzo dumny. Wszyscy są tacy utalentowani. Jestem poruszony.

Poniżej możecie obejrzeć cały set.

Post Malone nie jest jedynym muzykiem, który w ostatnich dniach podbił internet za sprawą przeróbek Nirvany. Niedawno sieć obiegło wykonanie utworu „About A Girl” w wykonaniu Puddle Of Mudd. W tamtym przypadku odzew był jednak negatywny. Wokalista Wes Scantlin twierdzi mimo wszystko, że jest u szczytu swoich możliwości. Czy aby na pewno? Przekonajcie się sami.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

%%REKLAMA%%

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf | fot. Tore Sætre

KOMENTARZE

Przeczytaj także