Powstaje filmowa biografia Lionela Richiego

/ 10 czerwca, 2020

Nie ma wątpliwości, że życie 70-letniego obecnie Lionego Richiego było interesujące. Podobnie uznali filmowcy, który zdecydowali, iż nada się ona na filmową biografię. To gatunek, który święci ostatnio triumfy i cieszy się ogromną popularnością, dlatego doniesienia o kolejnych produkcjach nie powinny dziwić.

Film roboczo zatytułowano „All Night Long”, co jest oczywistym nawiązaniem do największego przeboju Richiego. Serwis Variety podał ponadto, iż za projekt odpowiedzialna ma być wytwórnia Disneya. Scenarzystą jest ponoć Peter Chiarelli, a producentem wykonawczym sam Lionel Richie. Co oczywiste, piosenkarz będzie również odpowiedzialny za dobór muzyki do filmu.

%%REKLAMA%%

Lionel Richie rozpoczął karierę w zespole Commodores, jednak największą popularność zyskał jako artysta solowy. Ma na swoim koncie takie przeboje jak „Truly”, „You Are” czy „Say You, Say Me”. Sprzedał ponad 100 milionów płyt.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także