Premiera filmu „Tenet” wstrzymana

/ 21 lipca, 2020

„Tenet” Christophera Nolana miał mieć swoją premierę w sierpniu i być pierwszą wielką produkcją kinową, zwiastującą powrót kin do normalnego funkcjonowania. Niestety, szalejący koronawirus, który bije rekordy zakażeń zwłaszcza w USA, uniemożliwia szybkie otwarcie kin w pełnym wymiarze. W tej sytuacji wytwórnia Warner Bros. zdecydowała o zawieszeniu premiery filmu. Póki co nie podano nowej daty.

Przewodniczący Warner Bros., Toby Emmerich, napisał w oświadczeniu:

Naszym celem jest zapewnienie największych szans na sukces naszym filmom przy jednoczesnym wsparciu dla kin nowym materiałem, gdy tylko się bezpiecznie otworzą.

Podamy nową datę premiery filmu „Tenet” wkrótce i będzie to w 2020 roku. To powalający film i nie traktujemy go jak zwykłej premiery, co odzwierciedlą nasze plany dystrybucyjne.

%%REKLAMA%%

Drugim filmem ze stajni Warner Bros., którego premiera została przesunięta, jest „The Conjuring 3”. W tym przypadku znamy nową datę: 4 czerwca 2021.


REKLAMA

„Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także