„Rój”. Powstaje thriller finansowany przez społeczność [SZCZEGÓŁY]

/ 23 lipca, 2020

Wiemy, że w filmie „Rój” zagrać mają Roma Gąsiorowska oraz Eryk Lubos, natomiast reżyserią ma zająć się Bartek Bala. Co ciekawe, pieniądze na powstanie filmu mają pochodzić między innymi z tak zwanego finansowania społecznego (ang. crowdinvesting). Twórcy mają nadzieję, że uda im się uzbierać 1,93 miliona złotych. Kampania ma wystartować w sierpniu, natomiast pierwszy klaps na planie ma paść jesienią tego roku.

Wiadomo, że inwestorzy wpłacający pieniądze na platformie Crowdway.pl staną się jednocześnie udziałowcami w spółce Rój SA. Będą mogli więc liczyć na udział w zyskach z dystrybucji filmu, a także będą mogli otrzymać jeden z szeregu benefitów przewidywanych przez producentów – między innymi obecność na planie filmowym.

%%REKLAMA%%

Choć główne role w filmie „Rój” są już obsadzone, nadal trwają castingi nastolatków, którzy mogliby pojawić się w produkcji.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także