Producent najnowszej płyty Ozzy'ego Osbourne'a ma koronawirusa

/ 18 marca, 2020

Andy Watt wyprodukował najnowszą płytę Ozzy’ego Osbourne’a, „Ordinary Man”, która ukazała się w lutym 2020 roku. 29-letni producent wyjawił, że zdiagnozowano u niego koronawirusa.

W opublikowanym na Instagramie poście Andy napisał:

12 dni temu, 6 marca rano, czułem się, jakby potrącił mnie autobus. Nie mogłem wstać z łóżka i miałem gorączkę. Przyszedł do mnie lekarz i powiedział, że mam zwykłą grypę i nie możliwe jest, żebym miał Covid-19, bo nie opuszczałem kraju.

Stan Andy’ego się jednak nie poprawiał, lekarze nie chcieli mu jednak wykonać testu na obecność koronawirusa, gdyż nie pozwalały na to przepisy. Prześwietlenie wykazało jednak wirusowe zapalenie płuc.

W końcu zbadał mnie prywatny lekarz i okazało się, że test na koronawirusa wyszedł pozytywny. Aktualnie nie mam już takiej gorączki i nieco wrócił mi apetyt, ale z powodu tego zapalenia płuc nadal trudno mi się oddycha.

%%REKLAMA%%

Całą wiadomość opublikowaną przez Andy’ego Watta możecie przeczytać poniżej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez WATT (@thisiswatt)


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także